מתנות לסוף שנה

מתנות לסוף שנה הן הזדמנות נהדרת לעצור, להעריך ולהודות, ולתת מתנה חגיגית, אישית ושימושית, לילדים האהובים על ההשקעה והלמידה שלהם בשנת הלימודים שחלפה. חברת TAP-AIR מציעה לכם מגוון עשיר של מתנות לסוף השנה לגנים וילדי בית הספר, הפעלות והפתעות מרגשות לילדים ותלמידים.
באפשרותכם גם ליהנות מעיצוב אישי, בהתאמה לכל ילד! בואו נראה מה מגוון המתנות והאפשרויות לגילאים השונים, וכמובן שאתם מוזמנים להציע רעיונות נוספים, אנחנו כאן כדי לממש אותם! 

תיק עם שם

הדפסה על חולצות

תיקי שרוך

כסאות גן

בקבוק עם שם

הדפסה על כובעים

קלמרים לסוף שנה

מסכות בד לפנים בעיצוב גרפיטי

כובע גרפיטי עם שם

גרפיטי על חולצות

הדפסה על כוסות

מתנות סוף שנה לילדי גן

מתנות סוף שנה לילדים בגנים הצעירים הן בהחלט מתנה מרגשת שהילדים זוכרים, ושומרים זמן רב לאחר מכן. תוכלו להעניק לילדים מתנה שימושית ופרקטית, שמשלבת גם אלמנטים נוספים, ובעיקר אפשרות לעיצוב והתאמה אישית לכל ילד. הנה כמה דוגמאות מעניינות:

  • בקבוק עם שם – מתנה נהדרת בהחלט, גם שימושית וגם אישית ומרגשת. הבקבוק של הילד בגן הוא אחד החפצים השימושיים ביותר במהלך היום, אנו מספקים בקבוקים איכותיים, וכמובן, עם תג שם הילד.

  • כובע גרפיטי – גם הכובע הוא אחד הפריטים שילדי הגן משתמשים בהם בכל יום, לא רק בעונת הקיץ החומה. מתנות סוף שנה של כובעי גרפיטי לילדים, יעניקו פתרון פרקטי, לצד מתנה צבעונית, מעוצבת ויוצאת דופן.

  • כסאות גן עם שמות – מתנה נהדרת, שימושית ומרגשת, לילדי הגן אשר עולים לגן בוגר בשנה הבאה. המתנה משקפת לילדים כמה הם גדלו, וכמובן שכוללת גם את שמו של הילד בגב הכסא.

  • תיקי גן – תיק גן עם שמו של הילד הוא בהחלט מתנה נהדרת לסוף השנה. אנו מציעים תיקים איכותיים, בהתאמה מלאה לילדי הגן, בגודל המתאים, וכמובן עם אפשרויות עיצוב מתאימות.

 

מתנות סוף שנה – גן חובה

בוגרי גן חובה בהחלט זכאים לקבל מתנות מיוחדות לסוף השנה. בעוד רגע הם יעלו לכיתה א', זהו מעמד מרגש ביותר, עבור הילדים וההורים כאחד, וכמובן עבור הצוות החינוכי, אשר נפרד מהילדים שממשיכים דרכם לבית הספר. ישנן מתנות נהדרות שתוכלו להעניק לבוגרי גן חובה, לקראת כיתה א', כמובן שניתן להזמין בעיצוב ובהתאמה אישית לכל ילד.

ילקוט עם שם לכיתה א' – כולנו זוכרים את הילקוט הראשון שלנו בבית הספר, נכון? הוא בעל ערך רגשי עבורנו ומסמל המון. מתנה לקראת כיתה א' המעניקה ילקוט לילד, עם שמו, בעיצוב והתאמה אישית, היא בהחלט מתנה נהדרת לקראת הדרך החדשה.

קלמר עם שם לכיתה א' – אם הילקוט הוא הפריט החשוב והמשמעותי ביותר לקראת כיתה א', הרי שהקלמר בהחלט ניצב מיד אחריו בסדר החשיבות. הקלמר הוא כלי המכיל את כל מה שהילד אוהב ומשתמש בו במהלך היום, חשוב שהוא ייראה נהדר, אסתטי, פרקטי. זהו רעיון נהדרת עבור מתנות לסוף שנה, במיוחד לקראת הכניסה לכיתה א'.

מתנות סוף שנה לתלמידים וילדי בית הספר

זוכרים שהייתם ילדים? נכון זה היה מזמן, אבל בטוח יש מתנה שקיבלתם ואתם זוכרים עד היום. את האמת? לא עולה לכם חיוך כשאתם נזכרים בה?

זה בדיוק החיוך וההתרגשות שהמתנות לסוף שנה שלנו  יעוררו בקרב ילדי בית הספר כשהם יקבלו אותן. 

חברת TAP-AIR מציעה לכם רעיונות צבעונים וססגוניים, עבור מתנות לתלמידים בסוף שנה, בגילאי בית הספר היסודי. כמובן שגם כאן ניתן לבצע הזמנה בעיצוב אישי, עם הטאצ' שלכם. לפניכם מספר רעיונות, ואתם בהחלט מוזמנים להציע רעיונות נוספים, אנחנו כאן כדי לממש!

  • מגבות גרפיטי – מגבות חוף בעיצוב גרפיטי צבעוני ומרהיב, עם שם הילד עליהן והקדשה אישית, היא בהחלט מתנה נהדרת לסוף השנה, ומסמלת את הקיץ האהוב על כולם. תוכלו לבחור עיצובים ואיורים מעולמות התוכן של הילדים, כולל גיבורי על, עולם האגדות, תוכניות טלוויזיה, קומיקס ועוד.
  • חולצות גרפיטי / חולצות בהדפסה אישית – המבוגרים כבר יודעים, את החולצות שקיבלנו בסוף בית הספר, בסוף מסלול או באירועים מרגשים אחרים, אנו לעיתים קרובות שומרים שנים רבות לאחר מכן, בשל ערכן הסנטימנטלי עבורנו. אפשר להעניק מתנות לתלמידים לסוף שנה של חולצות בהדפסה אישית לבחירתם, או חולצות גרפיטי צבעוניות ומרהיבות.
  • כוסות מודפסות בעיצוב אישי עם שם – מזכרת נהדרת ויצירתית, שנשארת איתנו יום יום לאחר סוף השנה. אנו מבצעים הדפסים על כוסות וספלים בהתאמה אישית, וזו מתנה פופולארית ואהובה בכל הגילאים!

מתנות סוף שנה – אפשרויות הזמנה ורעיון להפעלה

באפשרותכם לבצע הזמנה ולקבל אותה כמשלוח לבית הספר או לגן, בכל חלקי הארץ.

אפשרות נוספת, שאנו ממליצים עליה בחום, וכך גם כל מי שלקח חלק בה, היא הפעלה הכוללת הקמת דוכן, ובו הילדים יציירו, יעצבו וייצרו בעצמם את המוצרים, בזמן אמת, בפעילות משותפת, וכמובן – כל ילד יקבל את המתנה האישית שלו עם השם שלו. ההפעלות הללו מתרחשות בכל חלקי הארץ, מצפון ועד דרום, ואנו ממליצים עליהן בחום. העובדה כי הילדים לוקחים חלק פעיל בהכנת המתנה בעצמם, מקנה ערך מוסף, מרגש, וחינוכי לכל העניין.

למה לבחור דווקא בנו?

עם מאות אירועים, ילדים והורים מרוצים ברזומה שלנו צברנו שנים של ניסיון בעיצוב מתנות אישיות ומקוריות לסוף שנה לתלמידים ולילדי הגן. אנו יודעים בדיוק אילו צבעים ועיצובים הילדים שלכם אוהבים, כדי לספק להם את מתנת סוף השנה המושלמת שתלווה אותם גם במהלך השנים הבאות.

[elementor-template id="5789"]