קלמר עם שם

קלמר עם שם הילד בעיצוב אישי לכל ילדי הגן והכיתה, אתם ורק אתם בוחרים את העיצובים והצבעים של הקלמר וכך תעניקו לילדיכם מתנה מקורית וחינוכית שתשמש אותם גם בשנים הבאות. קלמר עם שם זו אחת המתנות הפופלריות והאהובות ביותר בקרב ההורים, ילדי הגנים ותלמידי בית ספר יסודי.

קלמרים בעיצוב אישי

עיצוב זו המומחיות שלנו! אנחנו נעצב לכם את הקלמרים בדיוק איך שתרצו, נלווה אתכם לאורך כל הדרך משלב יצירת הסקיצות ועוד להכנת הקלמרים. ניתן להדפיס ולצייר על הקלמרים כל מה שתרצו ועד לאן שהדמיון שלכם יקח אתכם למשל:

קלמר עם תמונה – זו יכולה להיות תמונה של הילד שלכם, זו יכולה להיות תמונה משפחתית שלכם עם הילד שיזכור תמיד שאתם איתו תמונה של גיבורי ילדים (קומיקס למשל) או כל תמונה אחרת שתרצו.

קלמר עם שם – זו אחת האופציות הפופלריות והאהובות על ילדים – כל ילד מקבל קלמר עם השם הפרטי שלו בעיצוב גרפיטי צבעוני.

הדפסה על קלמרים – מלבד האופציה לקלמרי גרפיטי ניתן גם להדפיס על קלמרים זה יכול להיות משפט מוטיבציה שיעזור לילדכם לעבור ימים קשים יותר, סמל או לוגו של בית הספר, איורים וציורים ובקיצור כל דבר. 

אילו סוגי קלמרים קיימים?

קיימים שני סוגי של קלמרים:

  • קלמר 3 תאים.
  • קלר עם תא אחד
ההדפסה על הקלמרים נעשית במכונות החדישות והמתקדמות ביותר בשוק על מנת להבטיח לכם הדפסה איכותית שתשאר לאורך זמן.

קלמר עם שם הילד - מתנה מושלמת לסוף שנה

הדפסת שמות על קלמרים מתאימה במיוחד כמתנה לסוף שנה לילדי גן חובה העולים לכיתה א', אך יכול להתאים גם לתלמידי בית ספר יסודי. ניתן לעשות הזמנות לבודדים וכיתות או גנים שלמים ולמתג אותם ברוח המסיבה. אם אין לכם רעיונות לעיצוב הקלמר את מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח להציע רעיונות שילדים אוהבים.

[elementor-template id="5789"]