סדנת גרפיטי

סדנאות גרפיטי יכולות להתאים למגוון רחב של פעילויות והפעלות לכל הגילאים – ילדים, נוער ובהחלט גם מבוגרים. היתרון הגדול בסדנת גרפיטי הוא שכולם בלי יוצא מן הכלל לוקחים חלק ביצירה ומשתתפים לאורך כל הדרך, מה שעוזר לגיבוש ולפיתוח הקשרים החברתיים. סדנאות גרפיטי יכולות להתאים לרבים מאיתנו המחפשים רעיון מקורי לפעילות חברתית בשילוב של למידה ויצירה.

אילו סדנאות גרפיטי אנחנו עושים?

סדנת גרפיטי לילדים

סדנת גרפיטי לילדים, חושפת את הילדים באופן מעניין ודינאמי להיסטוריית הגרפיטי בעולם, לסוגי הצבעים בהם אנו משתמשים בגרפיטי, ואפילו מה אומר החוק על גרפיטי בארץ.

כמובן שכל המשתתפים מתנסים בעבודה עם ספריי ואייר בראש, וטועמים באופן מקצועי ואיכותי, את היצירה בגרפיטי. הילדים לוקחים חלק ומשתתפים בכל השלבים החל משלב העלאת הרעיונות לציור ועד לעיצוב, הצביעה והתוצאה הסופית.

סדנת גרפיטי נחשבת לאחת האטרקציות המומלצות והפופלריות לסוף שנה וימי הולדת.

סדנת גרפיטי לנוער

סדנת גרפיטי לנוער מציעה תהליך דומה לסדנת הילדים, אך מותאם לבני נוער. דמיינו מוסיקת רקע מגניבה, שפע של צבעים וחומרי גלם איכותיים, ומצע תומך ומאפשר לבני הנוער, לעסוק באמנות, אשר לעיתים ידועה כמרדנית, מה שבהחלט עשוי לרתום את החבר'ה הצעירים לדבר.. סדנאות הנוער אשר העברנו עד כה נחלו הצלחה נהדרת, הצעירים אשר השתתפו בסדנה לחלוטין שיתפו פעולה ומצאו עצמם מתעניינים גם בהיסטוריה של הגרפיטי, וגם בלמידת טכניקות מעשיות לאמנות בפועל.

סדנת גרפיטי אישית

רוצים להעניק לילדכם מתנת יום הולדת מקורית ומגניבה? מחפשים דרכים כיצד לשפר את היכולות שלכם בתחום הגרפיטי והאיירבראש? סדנת גרפיטי אישית היא התשובה המנצחת עבורכם!

סדנת גרפיטי אישית מיועדת לכל מי שמתעניין בתחום ורוצה להיכנס לעולם המופלא של אמנות הגרפיטי, לכל מי שכבר החל את צעדיו הראשונים ומעוניין להעמיק בלמידת טכניקות נוספות.

הסדנה יכולה להיערך במסגרת חד פעמית כמו גם במסגרת של מספר מפגשים. היא מתאימה לילדים, לנוער ולמבוגרים, וידועה כדרך חיובית ומצוינת לבוא לידי ביטוי, "לצאת מהקווים", להיפתח לטכניקות חדשות ולצבעים חדשים בחיים, ובעיקר, לאפשר למי שעובר את הסדנה, לפתוח צוהר לעולם הבלתי אמצעי של האמנות.

סדנת גרפיטי לילדים כמו גם סדנת גרפיטי לנוער, מאפשרת למשתתפים בה באופן אישי להיות לגמרי בחוויה, לא להיות תלויים בתגובות הסביבה, ליהנות ממוסיקת רקע לבחירתכם ועשייה חווייתית ובלתי נשכחת!

סדנאות גרפיטי באירוע חברה

אחת ההצלחות המשגשגות של סדנאות גרפיטי, היא לא רק עבור ילדים ונוער, אלא גם עבור מבוגרים במקום עבודתם. ארגונים וחברות רבים מחפשים אטרקציות מקוריות ויוצאות דופן עבורי אירועי חברה, ימי גיבוש וכו', סדנת גרפיטי בהחלט מספקת את כל התוצאות הרצויות: מקורית, מגניבה, צבעונית, מגבשת, מחברת לפן אישי של כל אחד מבחינה אמנותית, ובהחלט מסייעת להרחיב הקשרים חברתיים באמצעות פעילויות גרפיטי משותפות.

באילו אירועים אפשר לעשות סדנת גרפיטי?

יום הולדת גרפיטי

סדנת גרפיטי ליום הולדת היא אחת האטרקציות הכי אהובות בקרב הילדים וגם המבוגרים, משום שכולם משתתפים בה ולוקחים חלק פעיל ביצירת הציור שמתקבל בסוף.

הסדנא מתאימה לכל חגיגת יום הולדת החל מחגיגת יום הולדת קטנה ואינטימית בבית עם מספר משתתפים קטן ועד הפקת אירוע יום הולדת גדול ומרובה משתתפים.

בר\בת מצווה

כפי שציינו הסדנא מתאימה לכל גיל ואנחנו מתחייבים לכם שגם באירועי בר ובת מצווה סדנת הגרפיטי שלנו תגנו את ההצגה ותהפוך לאטרקציה המרכזית של האירוע – אטרקציה שכולם יזכרו , ישתפו ויצטלמו מולה (אל תגידו שלא הזהרנו אתכם).

[elementor-template id="5789"]