סדנת גרפיטי

מה שהתחיל בתור אמנות רחוב הפך לאמנות של ממש, וכיום גרפיטי מהווה אמצעי פופולרי לביטוי עצמי ואמנותי, ולא רק עבור אמנים מקצועיים. סדנת גרפיטי מאפשרת למשתתפים להוציא את החלק היצירתי שבהם, והפעילות מתאימה למגוון קבוצות וגילאים. אם עוד לא גיליתם את הפעילות הייחודית הזו, הגיעה הזמן להתוודע אליה, וכאן בטאפ איר זה בדיוק מה שאנחנו עושים: חושפים את הקהל הרחב לאמנות הנגישה הזו.

תוכן עניינים

מה זה בכלל סדנת גרפיטי?

סדנת גרפיטי היא מפגש אינטראקטיבי וחינוכי המעניק למשתתפים הזדמנות לחקור את צורת האמנות של הגרפיטי. סדנאות אלו כוללות בדרך כלל אמני גרפיטי מנוסים או מדריכים המנחים את המשתתפים באמצעות טכניקות, סגנונות ועקרונות שונים של אמנות גרפיטי. 

המשתתפים לומדים על ההיסטוריה, המשמעות התרבותית והתהליך היצירתי שמאחורי גרפיטי תוך שהם מפתחים את הכישורים שלהם. באמצעות פעילויות והדגמות מעשית, המשתתפים יכולים להתנסות עם ספריי צבע, שבלונות, טושים וכלים אחרים כדי ליצור יצירות אמנות משלהם בהשראת גרפיטי. הסדנה משמשת פלטפורמה לביטוי עצמי, טיפוח יצירתיות וקידום של רעיונות משותפים ואישיים כאחד.

אילו סדנאות גרפיטי ניתן להזמין?

טאפ איר מציעה סדנאות גרפיטי בהתאמה אישית עבור בני נוער, וכן עבור קבוצות בוגרות יותר. סדנת גרפיטי לנוער מתאימה למגוון אירועים, והיא מאפשרת למשתתפים "להתפרע" בצורה מהנה במיוחד. מלבד בני נוער (מגיל 15 ומעלה), סדנאות גרפיטי מבית טאפ איר מתאימות גם לאירועי חברה, ימי גיבוש ופעילויות אחרות. הפעילות הזו יצירתית ומתאימה למגוון אירועים שבהם אתם רוצים לגבש את המשתתפים יחדיו סביב רעיונות משותפים, ולאפשר להם לבטא דברים שלא תמיד ניתן לבטא במילים.

ניתן להזמין סדנאות גרפיטי לציור על קירות ומשטחים אחרים, ובטאפ איר זמינה לכם גם סדנת גרפיטי לנעליים. בסדנה הזאת המשתתפים לומדים כיצד לאייר בסגנון גרפיטי על נעליים, שמהוות קנבס ייחודי, והם יוצאים עם זוג נעליים מאויר וצבעוני במיוחד – נעליים בעיצוב אישי.

בטאפ איר אנחנו מציעים סדנאות גרפיטי עבור גילאים 15 ומעלה, וניתן לבחור בסדנאות רבות משתתפים, או סדנאות פרטיות. סדנה אישית עד שלושה משתתפים (מעל גיל 15) זמינה אצלנו, והיא מאפשרת למשתתפים ליהנות מפעילות יצירתית ואינטימית בקבוצה קטנה.

באילו אירועים אפשר לעשות סדנת גרפיטי?

סדנת גרפיטי ניתנת לשילוב במגוון אירועים, כולל:

  • אירועים פרטיים
  • אירועים מוסדיים – פעילויות עירייה, פעילויות עבור תנועות נוער, פעילויות בחופשות השנה, ועוד
  • אירועים חברתיים/עסקיים – ימי גיבוש, פעילויות בימי כיף לעובדים, וכל פעילות שבה אתם מעוניינים להעביר מסרים חשובים למשתתפים

סדנאות הגרפיטי של טאפ אייר מתאימות למגוון אירועים, ואנחנו מתאימים כל פעילות לקהל היעד ומטרות האירוע. המדריכים שלנו הם אמני גרפיטי מקצועיים, כך שהליווי יאפשר למשתתפים למקסם את היצירתיות שלהם, ולהגיע לרמת גימור גבוהה.

סדנאות גרפיטי פורצות גבולות מבית טאפ איר

גרפיטי משמש מזה עשרות שנים כאמצעי לביטוי עצמי, ועד לפני מספר שנים הוא היה שמור כסוד מהציבור הרחב. כיום אתם יכולים ליהנות מפעילות מיוחדת ופורצת גבולות, עם סדנאות גרפיטי מבית טאפ אייר. הפעילויות מותאמות אישית לקהל היעד, עם ליווי צמוד של אמנים מקצועיים שהופכים כל אירוע ליצירתי במיוחד. 

הסדנאות שלנו זמינות עבור קבוצות של משתתפים מגילאי 15 ומעלה, ואנחנו מקפידים על כל הפרטים כדי לספק ללקוחותינו פעילות בלתי נשכחת. עם סדנת גרפיטי מבית טאפ אייר אפשר להוציא את האמן הפנימי שלכם על גביי משטחים שונים, וליצור יצירות מיוחדות וצבעוניות. 

בין שאתם רוצים לספק פעילות מגבשת, או להכיר את עולם הגרפיטי מקרוב – זאת הפעילות עבורכם. היא מאפשרת לרתום את המשתתפים יחדיו, וליצור משהו חדש שהם לא עשו מעולם. אנחנו זמינים לכם לאורך כל השנה, ונשמח לתכנן לכם סדנת גרפיטי מותאמת אישית, עם כל האלמנטים שיהפכו את הפעילות לבלתי נשכחת.

[elementor-template id="5789"]