אטרקציות גרפיטי לבר ובת מצווה

אטרקציית כובעי הגרפיטי עם שם לבר ובת מצווה היא אטרקציה שמביאה את תרבות הרחוב והגרפיטי ישירות לאירוע שלכם. אטרקציה סוחפת וצבעונית אשר מושכת אליה צעירים ומבוגרים כאחד. אומני האיירבראש שלנו, יכינו במהלך האירוע שלכם כובעי גרפיטי חולצות גרפיטי כמזכרת אישית לכל אורח עם השם שלו.


תוכן עניינים

גרפיטי לבר או בת מצווה עם טאפ איר

לנו ב TAP-AIR חשוב להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח! יצרנו למענכם עמדה ניידת שתגיע לכל מקום שתבחרו לקיים את האירוע שלכם. האומנים שלנו ידאגו לעצב לכם מזכרת או מתנה מקורית בעיצוב אישי לבקשת האורח מרגע בחירת הצבע, כתב, גודל או ציור על מגוון רחב של אפשרויות- חולצות גרפיטי זוהרות, כובעי גרפיטי עמידים במים וכביסה ועוד…

איך זה עובד?   אל האירוע שלכם יגיע אומן אייבראש (Airbrush) מקצועי שיעשה לכם אירוע צבעוני וזוהר במיוחד! אנו נגיע אליכם עם מבחר כובעים איכותיים בצבעים זוהרים שאתם תבחרו, ובמהלך האירוע אנו נתחיל בצביעת הכובעים אל מול האורחים המסוקרנים שלכם. באמצעות טכניקת האיירבראש אנו נצייר לעיני האורחים שלל דוגמאות ורעיונות בצבעי אולטרה שזוהרים בחושך.

כל אורח יקבל כובע בעיצוב ייחודי משלו. וכל שנשאר לו הוא רק להתלהב ולהשוויץ בפני כל החברים על המזכרת המיוחדת שקיבל מהאירוע שלכם.

מה כדאי לבדוק כשבוחרים את אטרקציית הגרפיטי לבר / בת מצווה?

לפני שבוחרים אטרקציות גרפיטי לאירועים חייב לבדוק את המקצועיות, המיומנות והיצירתיות של העסק- אומנות האיירבראש דורשת יציבות רבה ודיוק גבוה. יש לבחור אומן מקצועי בעל ניסיון ויד יצירתית.
שהאומן שבחרתם בעל יכולות כתיבה בעברית ובאנגלית, כך שהאורחים יוכלו לבחור באיזו שפה ירשמו את שמו.
אטרקציית כובעי הגרפיטי היא אטרקציה פרונטלית כך שתודעת שירות גבוהה, סבלנות, וניסיון בעבודה מול ילדים הוא דבר חשוב.
מומלץ לבדוק שאמן האיירבראש משתמש בצבעים איכותיים וזוהרים באולטרה, כך שכל רחבת הריקודים תהיה זוהרת וצבעונית.

כל הצבעים בהם אנו משתמשים הינם איכותיים ועמידים בפני מים, כך שתישאר לכם מזכרת מהאירוע שלכם לאורך זמן!

[elementor-template id="5789"]