תיקי שרוך לילדים (אבל לא רק...)

אחת המתנות הנהדרות, השימושיות והפופולאריות בקרב ילדים ומבוגרים, היא תיק שרוך מודפס. המתנה הזו מתאימה למבוגרים במספר רב של אפשרויות: תיק שרוך מודפס כמתנה למסיבת רווקות, תיק שרוך ממותג כמתנה באירוע חברה, וגם לילדים זוהי מתנה נהדרת. התיקים יכולים להיות עשויים מכותנה, בד או פוליאסטר. הם נוחים גם לפעילות ספורטיבית, ריצה, וכל פעילות אחרת שדורשת תיק שיישא משקל קטן של החפצים. תיק שרוך מודפס ומותאם באופן אישי, לכל מטרה ושימוש, הכי נוח שיש, הכי צבעוני שיש

תוכן עניינים

דוגמאות ורעיונות לתיקי שרוך בד מודפסים

הדפסה על תיק שרוך – התיק שלכם בולט בשטח

אחד היתרונות הבולטים (תרתי משמע) של תיק שרוך מודפס הוא יכולת הזיהוי שלו בשטח. זהו יתרון משמעותי בעיקר עבור ילדים, שיכולים להניח את התיק שלהם עם עוד 50 תיקים בערימה. תיק מודפס בעיצוב אישי עם שם הילד עושה הרגשה נעימה, אהובה וביתית.

תיק שרוך לילדים עם שם או תמונה

אין הורה שלא רוצה שהילד שלו יהיה ישמח ויקרון מאושר ברגע שהוא מקבל את מתנת סוף השנה שלו, אך מצד שני חשוב מאוד לכם ההורים להעניק לילדים מתנה שתהיה שימושית ותשרת את הילד לאורך זמן במקום שתהיה זרוקה בארון.

תיק שרוך לילדים הוא אחת המתנות האהובות לסוף שנה בקרב הילדים וגם בקרב ההורים! אם הילדים יוצאים לפעילות מחוץ לבית, טיול קצר או למקום כלשהו למספר שעות, ואתם רוצים לקחת איתם כמה דברים, זה התיק המושלם. לא גדול מדי, לא קטן מדי, נוח לנשיאה על הגב, לא כבד והכי חשוב – יש לו הדפסה מגניבה ביותר, המעוצבת באופן אישי לכל ילד עם השם הפרטי שלו!

תיק שרוך ממותג - מתנה לעובדים ומיתוג לחברה

אחת המתנות הפופולאריות באירועי חברה היא תיק שרוך ממותג. תיק שרוכים עם לוגו הוא פריט שקודם כל נחשב שימושי מאוד, מכיוון שניתן להיעזר בו למספר תחומים למשל: לחדר הכושר, לים ולבריכה, יש בו מספיק מקום למגבת ממותגת, ספר, קרם הגנה, בגדים להחלפה ועוד. מיתוג והדפסת לוגו על תיקי שרוך יכולה להיות מתנה מעולה בהרמת כוסית, ערבי חברה, ימי גיבוש ועוד.

תיק שרוך – מתנה למסיבת רווקות

תיק שרוך מודפס יכול לשמש מתנה מקורית למסיבת רווקות. הרי ברוב המקרים, החברות מעניקות מתנות לכלה בערב זה, ואחת הדרכים בהן הכלה יכולה להעניק בחזרה, היא באמצעות מתנה אישית לכל אחת מהחברות: הדפסה על תיקי שרוך.

אפשרות נוסף במסיבת רווקות היא שמארגנות האירוע יזמינו תיקי שרוך מודפסים ומעוצבים באופן אישי לכל הבנות. 

הדפסה על תיק שרוך עם טאפ אייר

יש לכם אירוע חברה על הפרק? רוצות להעניק מתנה נהדרת לכל המוזמנות במסיבת רווקות? סוף השנה מתקרב ואתם רוצים להפתיע את הילדים עם תיק שרוך מודפס? אנו בחברת טאפ אייר נשמח להעניק לכם את השירות המקצועי, האיכותי, והמותאם לכם באופן אישי!

הצבעים עמם אנו עובדים מיועדים לבד וטקסטיל ועמידים במים וכביסה.

ניתן לשלוח את התיקים עם שליח עד הבית בתוספת תשלום.

[elementor-template id="5789"]