ציורי קריקטורות לאירועים

הדפסה על כוסות

האירוע הגדול שתכננתם כבר מתקרב בצעדי ענק, אבל דבר אחד עדיין חסר לכם כדי להבדיל אותו מיתר האירועים בהם ביקרתם ולהעניק לו אקסטרה פלפל: אטרקציה שווה שתיתן לאורחים שלכם לפחות נושא שיחה כיפי אחד לדבר עליו כל הערב ובשבועות שאחריו. צוות Tap-Air מזמין אתכם לשדרג כל אירוע באשר הוא, עם אטרקציה כזאת בדיוק – ציורי קריקטורות לאירועים! ציורים אישיים, מצחיקים ואיכותיים עבור המוזמנים לאירוע, כאלו שידגישו את הצדדים הכי יפים שלהם, ואת מה שהיו שמחים להשוויץ בו.

תוכן עניינים

מה זה בעצם קריקטורה?

למי מכם שאינו מכיר את המונח העתיק שנחקק עוד בימי קדם באיטליה, "קריקטורה״ היא ציור או יצירת אומנות הומוריסטית שתפקידה הוא לתאר אדם מסוים או סיטואציה אקטואלית באופן מוגזם או מוקצן, וזאת במטרה לשעשע את הצופים בו, או לחלופין: לבקר את מושא הציור בחריפות על מעשיו או דעותיו ולהשפיע באמצעות היצירה על דעת הקהל.

אילו סוגי קריקטורות קיימות?

  • קריקטורה מציאותית – יצירת אומנות מודרנית הנוגעת לחיי היום-יום של כולנו: המסגרת המשפחתית והמטלות השגרתיות והשוחקות, הקריירה והזוגיות לצד החלטות השלטון הנגזרות עלינו. הקריקטורות האלו נועדו כדי למחות על נושא ספציפי ולהביא לידי ביטוי את השקפת עולמו של האומן כלפי אותו נושא.
  • קריקטורת פנטזיה – זוהי קריקטורה הממקמת את נושא היצירה במקומות לא שגרתיים, כמו: כוכבי לכת מקבילים, אגדות, חלומות, סיפורים וכן הלאה. זוהי קריקטורה משעשעת הנפוצה במיוחד באירועים חברתיים כאשר האומנות היא לצורך הנאה בלבד.
  • קריקטורה סאטירית – מדובר בקריקטורה שמטרתה לבקר אנשי ציבור, סלבריטאים או אנשי דת, בהתאם לעמדתו של הקריקטוריסט כלפי אותו אדם. הקריקטורה הסאטירית מופיעה בעיקר בפוסטרים, כרזות תעמולה, בעיתונים המודפסים וכדומה. ביצירה מציגים את הפוליטיקאי, הסלבריטאי או איש הדת באופן נלעג, הקריקטוריסטים מעוותים את מאפייניו הפיזיים והאישיים תוך שימוש בהצהרותיו הפומביות או במעשיו הידועים לכל.
  • קריקטורה גרוטסקית – קריקטורה העושה שימוש בתחביביו, עבודתו או מנהגיו של מודל הציור, בעיקר לשם השעשוע וזוהי קריקטורה מומלצת במיוחד לאירועים קלילים ומדליקים כמו הפי אוור בעבודה, ימי גיבוש, בריתות וימי הולדת.

באילו אירועים ניתן להזמין קריקטורות?

ציורי קריקטורות מתאימים למגוון סוגי האירועים והם מותאמים במדויק לדרישות האישיות של כל לקוח. תפקידו של קריקטוריסט הוא בסופו של יום להעניק לאורח שלכם ציור אישי, איכותי ומצחיק שישמש אותו לאחר מכן כמזכרת לאירוע שערכתם.

בין אם מדובר בחתונת השנה, בהרמת כוסית בחדר הישיבות עם הקולגות או בבר או בת המצווה לה חיכיתם זמן רב כל-כך – הזמנת ציורי קריקטורות לאירועים היא אטרקציה מקסימה שמרימה תמיד את מצב הרוח למקסימום ומזמנת צחוקים וחיוכים מכל אחד ואחת.

קריקטורות לאירועים: איך תבחרו צייר קריקטורות לאירוע שלכם?

כאשר אתם עומדים בפני הבחירה החשובה איזו חברה לבחור עבור ציורי הקריקטורות באירוע, חשוב לקחת בחשבון כמה וכמה פרמטרים:

  • מחיר ידידותי וסביר לשירות – אם נתקלתם בקריקטוריסט המציע לכם הצעת מחיר זולה ביותר שאי אפשר לסרב לה, טוב תעשו אם (באופן אירוני), אכן תסרבו לה. חשוב לדעת שמה שעולה כסף שווה כסף. מחיר זול באופן חשוד עלול לרמז מראש על רמת עבודה נמוכה ולא מספקת שתחטיא את המטרה, או על שירות לקוי ולא נעים. נסו לברר בשיחה הראשונית מה המחיר כולל, האם ניתן להתמקח עליו (במידה והאומן מתמחר את עבודתו באופן יקר מדי לטעמכם), כמה ניסיון יש לו, מהו גודל הציור שיקבל כל אורח וכדומה.
  • החיבור האישי עם הקריקטוריסט – על הקריקטוריסטים להיות אדיבים כלפיכם ויותר מכל כלפי האורחים שלכם. נכון שמהות הקריקטורה היא הקצנה של המציאות והומור, אך המטרה אינה לפגוע או להעליב חלילה אף אורח או אורחת. נסו להתרשם מעבודות קודמות של האומן דרך אתר הבית שלו או אפילו להתלוות אליו לאירוע אחר לפני האירוע שלכם, אם הדבר אפשרי. כך תוכלו לבחון בעצמכם אם האומן מייפה או מכער את המוזמנים בציוריו, מה הוא בוחר להדגיש או לטשטש והאם יצירותיו תואמות את אופי האירוע שאתם מתכננים ואת הקהל שהזמנתם.

מחפשים קריקטורות לאירועים? מצאתם! Tap-Air

הצלחת האירוע תלויה במשתנים רבים ובתכנון מוקפד של הפרטים הקטנים, אך אין ספק שבחירה בהזמנת אומני קריקטורות כאטרקציה, תעניק לכל האורחים מזכרת נפלאה. אצלנו ב-Tap-Air מאוגדים מיטב הקריקטוריסטים הכישרוניים והיצירתיים ביותר בארץ, שידעו בדיוק כיצד להחמיא ולהצחיק את המוזמנים, תוך שימוש ביצירתיות ויד נוטפת כישרון.

המחיר שלנו לכל אירוע הינו קבוע והוא בעבור ארבע שעות עבודה. במהלך אותן ארבע שעות יגיע עד אליכם קריקטוריסט מקצועי, מהיר וייצוגי מטעמנו, והוא יצייר כל קריקטורה בזמן ממוצע של כ-7 דקות, על גבי בריסטול A3, בטושים מיוחדים. הציורים ייצבעו בגווני שחור-לבן ויותירו ודאי רושם עמוק על כל הסובבים. במידה ואתם עורכים אירוע גדול במיוחד, נשמח להביא אומנים נוספים שיציירו גם הם קריקטורות לכולם, כך ייצאו כל האורחים מרוצים ואוחזים ביצירה שתמסגר את האירוע כזיכרון אחד מושלם.

אנחנו מציירים את כל הקריקטורות שלנו על בריסטול A3 איכותי בגודל 42*29.7. הקריקטוריסטים שלנו מציירים קריקטורות באמצעות טושים וציוד ציור איכותי ומקצועי.

המחיר הוא קבוע ל-4 שעות עבודה, על כל 40 ציורים אנחנו מביאים אמן קריקטורות, כך למשל אם אתם רוצים אירוע שנצייר בו 80 קריקטורות יגיעו שני אמנים וכל אחד מהם יצייר באירוע 40 קריקטורות ב-4 שעות.

הזמן הממוצע לציור קריקטורה הוא כ-7 דק'.

אנחנו מציירים קריקטורות בכל אירוע ולכל מטרה החל מימי הולדת, בר/בת מצווה, חתונות, אירועים עסקיים ועוד.

אמני הקריקטורה שלנו מציירים בצבעי שחור לבן בלבד.

[elementor-template id="5789"]