ציורי קיר לבתי ספר וגנים

כשחושבים על זה, הילדים מבלים את רוב זמנם בגן או בית הספר – מלבד השיעורים עצמם, הם יוצאים החוצה לנשום קצת אוויר בין שיעור לשיעור, לאכול ארוחת צהרים, לשחק עם החברים או סתם לתפוס מנוחה לפני הצלצול הבא. עידן הקירות הלבנים/אפורים הסתיים כבר מזמן – וכיום יותר ויותר בתי ספר וגנים מבינים את חשיבות של האסתטיקה החיצונית במקום.

מחקרים רבים כבר הוכיחו שיש השפעות גדולות לנראות סביבת הלמידה על התלמדים ומראים שגם לבנייני בתי ספר יש משמעות רבה על הרגשות החיוביים של התלמידים והמורים. קדמו את בית הספר שלכם עם ציורי קיר שיהיו מותאמים אישית לערכים החשובים לכם ויעוררו סביבת למידה שתעודד את הסקרנות הטבעית של הילדים.

גלריית ציורי הקיר שלנו

היתרונות של ציורי קיר בגן ובית הספר

  • שיפור תוצאות הלמידהציורי קירות חיצוניים מעוררים את החשיבה ומשפרים תוצאות למידה. סביבת בית ספר יכולה להעשיר את הלימודים ואת הערכים שאתם מספקים לתלמידים שלכם. זה יוכל לעורר לתלמידים את היצירתיות ואת הדמיון לפני השיעורים וליהנות הרבה יותר מהשהות בבית הספר. תחשבו על זה כך – האם הייתם מעדיפים ללמוד בין קירות לבנים – או צבעוניים שמעוררים בכם השראה?
  • שיפור תחושת הרווחה – לאומנות יש השפעה חיובית על רווחת התלמידים וצוות המורים. מחקרים מצאו שסביבות בעלות איכות אסתטית מספקות מקומות מהנים להתבוננות, רגיעה והטענת מצברים. בנוסף, ציורי קירות חיצוניים מעודדים רגשות אושר, שמחה וקלילות. מראות הצבעים והאיורים יוכלו לספק מרחב לשחרור מתחים ומקום להירגע בו בין השיעורים.
  • קידום בית הספרציורי קיר מהווים חלון לחיים שמתרחשים בבית הספר שלכם – זה גם יהפוך אותו למקום מזמין לביקור. אחרי הכול, יש חשיבות רבה לרושם הראשוני ולדרך בה אתם מציגים את עצמכם. קירות מעוצבים בכניסה לבית הספר יעניקו רושם ראשוני ידידותי ויגרמו למבקרים שלכם להרגיש נינוחים במקום.

מה אפשר לצייר על הקירות?

הציורים כמובן משתנים ממקום למקום ולרוב מתמקדים בעיקר בציורי אווירה או נוף שמשרים אווירה חיובית. יש בתי ספר שמעדיפים לעטר את הקירות עם נופים של האוקיינוס, חוף הים, שדות ירוקים ויש כאלה שיעדיפו לקשט עם אלמנטים שקשורים ללימודים כמו עפרונות, ספרים, מחברות, בעלי חיים, משפטים מעוררי השראה או אפילו פשוט בקירות שצבועים בשלל צבעי הקשת. הכול עניין של העדפה אישית ובשיחת הייעוץ אנחנו נבין איזה ציור מתאים לבית הספר שלכם.

כמה זמן ציורי קיר לבית ספר מחזיקים?

ציור על קירות חיצוניים זו השקעה מושלמת לבית הספר שלכם! אנו ב TAP-AIR מציירים באמצעות חומרים איכותיים שמיועדים לסביבת בית ספר עמוסה וכן שעמידים בפני גשמים וגם ימי קיץ לוהטים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהציורים יחזיקו עוד שנים ארוכות. בנוסף, אחת לתקופה אנחנו מגיעים כדי לבדוק את מצבם ואם יש צורך בחידוש הצבע/עבודות תחזוקה.

כמה עולה ציורי קיר לבתי ספר?

קשה לענות על השאלה הזו כיוון שטווח המחירים הוא רחב ומשתנה מאוד. העיצובים שלנו מותאמים אישית ואנו יכולים לעבוד לפי התקציב והצרכים של בית הספר שלכם. אין לנו מוצר אחד שמתאים לכל מקום – לכן גם לא תמצאו אצלנו תמחור כללי. לאחר שנבין את הצרכים שלכם ואיזה סוג עיצוב אתם מחפשים נגיש הצעת מחיר שמותאמת אישית לכם.

כמו כל השקעה עבור בית הספר שלכם – אתם מאיתנו מקבלים הטוב ביותר! אנו מציעים איכות ללא תחרות, עיצובים ייחודים, שירות לקוחות יוצא דופן ומומחיות בענף.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram

הבלוג של TAP-AIR

TAP
ציור על קיר בחדר ילדים מייקל ג'ורדן
בלוג

ציורי קיר לבתי ספר וגנים

כשחושבים על זה, הילדים מבלים את רוב זמנם בגן או בית הספר – מלבד השיעורים עצמם, הם יוצאים החוצה לנשום קצת אוויר בין שיעור לשיעור,

בלוג

רעיונות למתנה רומנטית לבני הזוג

מתנה רומנטית לבן או בת הזוג היא לפעמים עניין טריקי, בייחוד כשבני הזוג לא ממש יודעים לכוון אתכם לדברים שהם רוצים או מעוניינים לקבל מכם.

[elementor-template id="5789"]