ציורי קיר מקצועיים לעסקים

ציורי קיר הפכו להיות חלק נכבד מעולם האומנות ועיצוב הבית, קיר גרפיטי תמיד יקרין לכם רוח צעירה וצבעונית, מה שנקרא- קירות עם נשמה! אמנם קירות גרפיטי התחילו כאפקט מחאה, אך היום ניתן למצוא ציורי קיר כמעט בכל מקום החל מרחובות העיר ותחנות אוטובוס, ועד קירות של עסקים, פוד קאר, חדרי ילדים ועוד. 

ציורי קיר לחדר תינוקות, ילדים ונוער

המומחיות של TAP-AIR היא עיצוב ציורי קיר לילדים ולחדר תינוקות הודות לשנים של ניסיון ומאות לקוחות מרוצים אנו יודעים בדיוק אילו עיצובים וצבעים הילדים שלכם אוהבים וכיצד לשלב אותם.

כדי להקל עליכם את המלאכה תוכלו לבחור בין עשרות דוגמאות מקסימות הלקוחות מעולם האגדות, גיבורי על, קומיקס, סדרות אנימציה ועוד, כמובן שניתן לעצב ולשנות את כל העיצובים כדי שיתאימו בדיוק לגודל של הקיר או החלל שאתם רוצים לצבוע.

על מנת להבטיח לכם שציור הקיר לחדר הילדים יהיה בדיוק כמו שתכננתם אנחנו נלווה אתכם החל משלב הרעיונות והתכנון ועד לשלב הביצוע.

יש לכם רעיון אחר לציורי גרפיטי על קירות? מעולה! תביאו אותו אלינו ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

ציורי קיר לגני ילדים ובתי ספר

ציורי קיר לגני ילדים ובתי ספר יהפכו את הכיתה והגן לסביבה הרבה יותר צבעונית, חמה ומוכרת לילדים ותקל עליהם את תהליך ההתסגלות למקום.

הרי אין דבר שהילדים אוהבים יותר מאשר הגיבורים המוכרים להם מסדרות הטלוויזיה, וחוץ מזה קצת צבע אף פעם לא מזיק.

דבר נוסף שתוכלו לעשות באמצעות צבעי האיירבאש הוא לעצב ציורי קלאס ומשחקים חברתיים שיגבשו את ילדי הגן והכיתה.

ציורי קיר לעסקים

תנו למומחים שלנו לעצב לכם את העסק ולהכניס לו את הצבע והאופי שכ"כ היו חסרים לו ולהפוך אותו למקום שלא ניתן לעבור לידו מבלי לרצות להכנס פנימה.

אנחנו נוכל לעצב לכם כל רעיון שרק עולה לכם בדמיון ולהלביש אותו לכל חלל שרק תרצו לא מאמינים? נסו אותנו.

[elementor-template id="5789"]