מגבות חוף עם שם לילדים

מגבות עם שם לילדים יכולה להיות מתנה מושלמת לילדי בית ספר יסודי והגנים וגם כמתנת יום הולדת למי שחוגג יום הולדת בקיץ ומה יותר טוב מלהעניק מתנה כ"כ שימושית ומקורית. כל ילד מקבל מגבת עם השם שלו בעיצוב גרפיטי אישי שהוא בוחר

רעיונות לעיצוב מגבות חוף לילדים

אין הורה שלא יודע כמה הדמיון של הילדים מפותח – בדיוק בגלל זה אנחנו לא מגבילים אתכם באפשרויות העיצוב של מגבות החוף לילדים, זה יכול להיות כל רעיון מטורף ככל שיהיה אנחנו כבר נדע איך להפוך אותו למציאות למשל:

  • מגבות חוף עם שם – האופציה הפופלרית ביותר בקרב הילדים, כל ילד מקבל מגבת מעוצבת עם השם שלו והקדשה אישית.
  • מגבות לילדים עם תמונה – אם יש לכם איזה רגע משפחתי שאתם חייבים להנציח, או איזו חוויה שאתם לא רוצים לשכוח ניתן להדפיס את התמונה על המגבת.
  • מגבות לילדים עם ציורים – לכל ילד או ילדה יש גיבור על או דמות שהם מעריצים, זו יכולה להיות זמרת מפורסמת, גיבורי קומיקס, דמויות מעולם האגדות ועוד, אנחנו נידע לעצב את מגבת החלומות בשביל הילדים שלכם.

במהלך השנים האחרונות TAP-AIR עיצבה ומיתגה אלפי מתנות לילדים לרבות מגבות חוף, לכן אנו מביאים לכל אירוע שלל ניסיון וידע בעיצוב המתנות – אנחנו יודעים בדיוק מה הילדים שלכם אוהבים! אז אם אתם משפחה שמבלה לא מעט מימי הקיץ בבריכה או בים זו המתנה המושלמת עבורכם!

[elementor-template id="5789"]