קצת עלינו

מי אנחנו ומה אנחנו עושים

לא משנה איזה אירוע אתם מתכננים, אנו ב TAP-AIR מתמחים במגוון אירועים- פרטיים וציבוריים, ימי הולדת, מסיבת רווקות, אירועי חברה, הפקת סדנאות, קירות גרפיטי לעסקים, חתונות, מתנות ועוד.  עמדות גרפיטי של  TAP-AIR  מגיעים עד לאירוע שלכם, מגשימים לכם את הרעיונות ויוצרים לכם מגוון מתנות באיירבראש- ריסוס צבע באמצעות לחץ אויר, אומנות גרפיטי אישית. מתנות מקוריות, מזכרות, אטרקציות לאירועים או קבוצות. השירות רחב וניתן על מגוון אפשרויות- כובעים, חולצות, תיקים, קירות, מגבות, נעליים ועוד. מה שיהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

הניסיון והחידושים שצברנו במשך הזמן מאפשרים לנו שליטה מלאה באומנות בלחץ אוויר – מה שמבטיח לכם לקבל את האיכות והשירות במקום אחד. ציור בלחץ אוויר, דורש עדינות ודיוק (במיוחד באירוע) עבור האורחים שלכם. לכן, המקצועיות שלנו היא משלב יצירת הקשר ועד הקמת העמדה באירוע, שכוללת התייחסות אישית לכל אורח!

השירות ניתן בכל הארץ, ולכל הגילאים- ילדים ומבוגרים. מותאם אישית לכל אירוע בין אם זה עיצוב אישי או מתוך קטלוג העיצובים שלנו.
מגוון צבעים זוהרים עמידים לאורך זמן ובמים. מקצועיות, מיומנות וניסיון בתחום- אצלנו, כל אחד יכול להיות אמן ולקבל חוויה בלתי נשכחת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב telegram
Telegram
[elementor-template id="5789"]